Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Keurslager droomt hardop

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
18 augustus 2011 15:00 uur
Keurslager droomt hardop

IDSKENHUIZEN - Slager Sjouke Bouma uit Idskenhuizen is door SVO voorgedragen voor mbo-uitblinker van 2011. De jonge slager, werkzaam bij Keurslager Van Dijk, won in juni samen met Leendert van Leeuwen met het Nederlands team de International Young Butchers’ Competition in Birmingham. GPTV Friesland ging bij hem op bezoek. Zijn droom is een eigen slagerij.

Lees ook:
Slager Bouma voorgedragen voor MBO-uitblinker (18 augustus 2011)
Young Butchers pakken hoofdprijs (21 juni 2011)

Bron: GPTVfriesland

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl

Nieuws op uw eigen site

Wilt u de nieuwskoppen van Vleesmagazine.nl ook op uw website of intranet plaatsen? Dat kan eenvoudig en automatisch.