Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Venten levert flinke omzet op

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
30 januari 2008 13:01 uur

Op het eerste oog ouderwets: venten met vlees. Maar Jan Bouter heeft er geen spijt van dat hij fors investeerde in twee winkelwagens met een compleet assortiment vlees en vleeswaren.  De enige rijdende slager van het land bestrijkt een groot deel van het buitengebied in de Alblasserwaard. ‘Het moet klikken met de klant, dan komt de omzet vanzelf.’
 

1 Reacties

Ik woon in enschede,en vind dit een goed idee,kan ik met wat hulp het zelfde hier gaan doen.
Heb je wat tips,

B
Bart Kervel @ 26-06-2008 11:48 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl

Nieuws op uw eigen site

Wilt u de nieuwskoppen van Vleesmagazine.nl ook op uw website of intranet plaatsen? Dat kan eenvoudig en automatisch.