Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Zwanenberg wint Catering Award

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
14 november 2007 10:37 uur
Zwanenberg wint Catering Award

ALMELO - Het Hartig Beleg van Zwanenberg is uitgeroepen tot het beste nieuwe cateringproduct van Nederland.

Zwanenberg won met het product de Misset Catering Award in de categorie productintroducties Food. Inkopers van grote cateraars beoordeelden de producten.

‘Zwanenberg bereikt met Hartig Beleg (zie foto) met een ambachtelijke uitstraling een heel brede doelgroep’, zo oordeelde de jury. ‘Verder speelt Zwanenberg goed in op de vaak beperkte schapruimte in de koelingen.’

Directeur Out-of-home Francesco Gribling van Zwanenberg is zeer ingenomen met de Award. ‘Wij zijn vooral blij met de prijs omdat hij ons is toegekend door de inkopers, onze klanten dus.'

Klik hier voor:
Alle prijswinnende en genomineerde productintroducties
Alle prijswinnende en genomineerde bedrijfsrestaurants
Alle prijswinnende en genomineerde partycateraars

Lees ook:
Vleeswarenmerk ontketent rage in VS (18 oktober 2007)Vleessector doet te weinig voor gezondheid (24 mei 2007)Ad van Geloven presenteert lasagnesnack (9 januari 2007)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over Zwanenberg
Alle berichten over catering
Alle berichten over Awards
Alle berichten over vleeswaren
Alle berichten over innovaties

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl