Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Waterbuffelvlees bij Jumbo Dokkum

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
05 februari 2010 15:11 uur
Waterbuffelvlees bij Jumbo Dokkum

BLOEMENDAAL – Vanaf volgende week gaat Jumbo Dokkum waterbuffelvlees verkopen.

Vlees afkomstig van waterbuffels, heeft niet alleen een laag cholesterol- en caloriearme samenstelling, maar heeft door de vele mineralen die het bevat, ook een verlagend effect op de totale cholesterolspiegel. Hierdoor past het vlees goed in veel diëten. 

De waterbuffels zijn aanwezig op de natuurgebieden rondom Dokkum en worden geleverd door Menno Hoekstra, lid van de Friesche Ambachtelijke slagers in Anjum. 

Lees ook:
Vraag naar bizonvlees stijgt (23 april 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over buffelvlees

Meer berichten over Menno Hoekstra
 

Bron: uwsupermarkt.nl

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl