Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vrouw nieuwe CVO bij ministerie

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
08 juni 2009 15:18 uur
Vrouw nieuwe CVO bij ministerie
DEN HAAG – De nieuwe Chief Veterinary Officer van het ministerie van LNV is een vrouw. Christianne Bruschke (44) volgt op 1 januari 2010 Peter de Leeuw op.

Bruschke is nu nog plaatsvervangend CVO.

Ze studeerde diergeneeskunde en promoveerde aan de Universiteit Utrecht. Daarna was ze directeur van de afdeling infectieziekten bij de Animal Sciences Group. Sinds 2005 is ze in dienst van LNV, aanvankelijk als vertegenwoordiger bij de internationale organisatie voor diergezondheid OIE.

Vrouwen
Met Bruschke is opnieuw een vrouw benoemd in de top van het ministerie. Naast minister Gerda Verburg telt de ambtelijke top nog twee vrouwen, de directeuren-generaal Annemie Burger en Anita Wouters.

Lees ook:
Peter de Leeuw: 'China duurt nog even' (6 november 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over het ministerie van LNV

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl