Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vleessite jongeren groot succes

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
01 maart 2007 11:51 uur
Vleessite jongeren groot succes

ZOETERMEER – De website lekkerfitmetvlees.nl, waarmee het Productschap Vee en Vlees (PVV) eind vorig jaar startte, speciaal voor jongeren, blijkt een groot succes. Dat zegt woordvoerder Alfred van Lenthe deze maand in Meat & Meal.

De website is een van de activiteiten die het Vleesinformatiepunt, opvolger van het Voorlichtingsbureau Vlees, vorig jaar ontwikkelde om vlees onder de aandacht van de consument te brengen.
Het aantal zogenoemde ‘views’ op lekkerfitmetvlees.nl steeg in twee maanden tijd van 700.000 naar ruim twee miljoen. Jongeren krijgen op de site allerlei informatie over vlees en gezondheid, kunnen (vlees)spelletjes spelen en e-cards versturen.

Van Lenthe hoopt de activiteiten van het Vleesinformatiepumt ook volgend jaar te kunnen voortzetten. Of het PVV-bestuur er geld voor wil uittrekken en zo ja, hoeveel is nog onbekend. Daar moet dit jaar nog over worden gesproken.

Wat doet het Vleesinformatiepunt allemaal? Lees het volledige verhaal 'Çhillen met vlees' in het maartnummer van Meat & Meal

Lees ook:
Veel steun voor terugkeer Voorlichtingsbureau Vlees
Vleesbureau stort zich op jeugd (20 november 2006)

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl