Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vleesector moet imago verbeteren

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
06 maart 2009 09:09 uur
Vleesector moet imago verbeteren

DOETINCHEM – De Nederlandse vleessector moet geld uittrekken voor de oprichting van een nieuw vleespromotie- en informatiebureau.

Dat vindt 78 procent van de stemmers op de poll op Meatandmeal.nl.

Van de 78 procent wil 57 procent er zelfs aan meebetalen. 21 procent vindt het een goede zaak om een nieuw vleespromotie- en informatiebureau op te starten, maar wil daar niet aan meebetalen.

22 procent is het oneens met de stelling. Daarvan vindt 12 procent dat bedrijven vleespromotie heel goed zelf kunnen doen. De overige 10 procent noemt vleespromotie helemaal niet nodig omdat consumenten best weten dat vlees een goed en eerlijk product is.

Lees in het maartnummer van Meat & Meal wat Richard van der Kruijk van de COV vindt van de stelling.

Gratis proefnummer

Nieuwe stelling:
Vallen er dit jaar ook ontslagen in uw bedrijf?
Reageer

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl