Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vleesbedrijf ontslaat klokkenluider

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
30 juni 2009 10:29 uur
Vleesbedrijf ontslaat klokkenluider

WASHINGTON – Een Amerikaans vleesbedrijf moet zich voor de rechter verantwoorden voor het ontslaan van een klokkenluider.

De werknemer van American Dispatch zou de voedselautoriteiten in 2005 hebben getipt over een levering van 1.200 kilo bedorven hotdogs en worstjes aan een groothandel.

Toen de directie erachter kwam, werd hij teruggezet in functie. De man accepteerde dit niet, waarna hij werd ontslagen. Hij heeft het bedrijf nu voor de rechter gesleept om financiële genoegdoening te krijgen.

Lees ook:
Vion ontslaat man (57) na niet goed laden vlees) (3 september 2008) 

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over ontslagen

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl