Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vlees van Westfort niet naar Rusland

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
20 september 2010 16:46 uur

MOSKOU – De Russische veterinaire autoriteiten hebben de grenzen gesloten voor een reeks buitenlandse vleesbedrijven. Daaronder zitten ook drie Nederlandse varkensvleesbedrijven.

Het gaat om slachterij Westfort en de daarmee verbonden bedrijven Egbert Kruiswijk Vleesproducten en Lunenburg Vlees, meldt het Agrarisch Dagblad. In vlees van deze bedrijven zou een te hoge concentratie van de bacterie listeria zijn gevonden.

In varkensvlees uit Duitsland, de Verenigde Staten Frankrijk en Polen is deze bacterie ook in te hoge concentraties gevonden.
 

Bron: Agrarisch Dagblad

3 Reacties

Leuk dat dat ff vermeld wordt.Is toch niet geheel onbelangrijk.
geje @ 21-09-2010 04:54 uur
Ik lach mn klomp kapot, protectionistische maatregelen
Politiek geneuzel @ 21-09-2010 10:41 uur
Don't really see Dutch authorities lobbying Dutch industry interests in Russia, while Belgian and German are very actively pushing thier Russian colleagues.
Boris @ 22-09-2010 13:47 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl