Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vlees en vis met prebiotica

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
02 februari 2009 11:27 uur
Vlees en vis met prebiotica
BERLIJN - In Duitsland zijn de eerste vlees- en visproducten met prebiotica op de markt gekomen.

Het gaat bij het vlees om grillvleesvarianten van het Spaanse Sant Dalmai. Alle varianten van Pechugas de Pavo Grill bestaan uit kalkoenvlees met 3,2 procent Orafti oligofructose, die volgens de fabrikant bijdraagt aan een gezonde darmflora.

Vis met prebiotica wordt geleverd door RügenFisch, in haar wellnessrange. Het gaat hier om Pangasiusfilets met sauzen en dressings die inuline en oligofructose bevatten.

De natuurlijke prebiotica van Beneo-Orafti wordt gewonnen uit de cichoreiwortel.

Lees ook:
'Insecten in 2020 in de supermarkt' (22 december 2008)
Prebiotische samenwerking in vlees (3 oktober 2008)
Kip verlaagt eiwit in urine even goed als pil (19 september 2008)
Gezonde Febo-kroket heet 'Vitaaltje' (21 augustus 2008)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over gezond vlees

1 Reacties

Beste,
Ik maak reeds van vorig jaar, voor verkoop in de slagerij, een kalkoenworst met prebiotica met slechts 10% vet. Ik neem volgende maand met deze worst deel aan de wedstrijd op meat-expo in Kortrijk.
Groeten
Riogiers Geert @ 10-02-2009 16:41 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl