BRUSSEL – Het Vlaams parlement eet vandaag geen vlees. Dit ter gelegenheid van Wereldvoedseldag.
Volksvertegenwoordigers en hun medewerkers krijgen in het zelfbedieningsrestaurant een uitgebreide vegetarisch lunch aangeboden van de vegetarische vereniging EVA.
Lekker
De organisatie wil de parlementsleden ook laten zien hoe lekker en gevarieerd vegetarisch eten kan zijn, en informeert hen over de gevolgen van de mateloze vleesconsumptie voor de honger in de wereld en voor het milieu.
De volksvertegenwoordigers kunnen ook de 'Donderdag Veggiedageed' afleggen. Dit betekent dat zij beloven op donderdag geen vlees meer te eten.
Lees ook:
Schoolkinderen mogen geen hotdog meer (16 oktober 2008)
Vegavandaal slaat loempiaverkoper (13 oktober 2008)
Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over vegetarisch







Goed gedaan, EVA. Ik wist niet dat, met alle tegengewicht van de meerderheid, jullie dit zover konden krijgen.
Doe zo voort! Jullie weten dat jullie mij steun hebben! Vooral omdat jullie niet zo gesloten zijn en openstaan voor kritiek of gewoon andere meningen.