Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Verstegen sponsort Gouden Slagersring

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
08 juni 2009 14:09 uur
Verstegen sponsort Gouden Slagersring

ROTTERDAM - Verstegen Spices & Sauces sponsort de Gouden Slagersring. Al sinds het bestaan van de Gouden Slagersring heeft Verstegen een nauwe betrokkenheid met deze wedstrijd.

Slagers worden met de Gouden Slagersring uitgedaagd om een nieuw product te ontwikkelen. Deze innovatiewedstrijd wordt georganiseerd door Slagerswereld.nl in samenwerking met De Broederschap van de Gouden Slagersring. De keuring wordt gehouden op donderdag 17 september in de SVO-school te Wageningen. De prijsuitreiking van de Gouden Slagersring vindt plaats tijdens de opening van de Slavakto op maandag 28 september in de Jaarbeurs te Utrecht.  Bij de beoordeling van de jury spelen ook factoren mee als bedrijfseconomische haalbaarheid en het opwaarderen van de grondstoffen. Het allerbelangrijkste blijft echter het innovatieve aspect en de uitwerking van het idee.
 

Inschrijven

Deelname aan de wedstrijd kost € 50,00 per product. Na ontvangst van uw aanvraagformulier ontvangt u een nota.
Producten kunnen worden ingeleverd op donderdag 17 september van 9.00 tot 12.00 uur op de Vakschool te Wageningen, Marijkeweg 20 te Wageningen. Het inschrijfformulier en het wedstrijdreglement kunnen worden aangevraagd bij: Secretariaat Gouden Slagersring, t.a.v. Arianne van Trigt, Kievitweide 18, 3993 DD Houten, fax (030) 6376105.  Voor meer informatie en vragen over de wedstrijd om de Gouden Slagersring kunt u contact opnemen met de voorzitter van de Broederschap van de Gouden Slagersring, Paul van Trigt, tel (030) 6376105.

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl