Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

VanDrie in zee met Aaldert Wildeboer

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
05 maart 2007 14:12 uur
VanDrie in zee met Aaldert Wildeboer

LEEUWARDEN - VanDrie Group gaat een deel van haar aangekochte rose vleeskalveren vanaf volgende week laten slachten bij Friesland Vlees (het voormalige Brada) van Aaldert Wildeboer in Leeuwarden.

Dat meldt het Agrarisch Dagblad. Wildeboer kocht de rose vleeskalveren tot nu toe zelf en zette het vlees daarvan voor eigen risico af. Daar stopt hij nu mee. Hij gaat de rose vleeskalveren voortaan loonslachten voor de VanDrie Group. Daarnaast slacht hij ook nog runderen.

Risico's
VanDrie Group wil met het loonslachten van de rose vleeskalveren haar risico’s spreiden. Tot op heden worden alle rose kalveren bij KSA in Aalten geslacht. Daar komt nu een tweede slachterij bij. Het transport van de dieren wordt zo geoptimaliseerd en het vlees wordt beter verwaard bij T. Boer & Zn. en Ekro.

VanDrie Group wil ook een verdere spreiding van slachtlocaties over de verschillende compartimenten bij calamiteiten nastreven.
Het bedrijf gaat rose kalfsvlees duidelijk positioneren naast blank kalfsvlees nu de definitie van rose kalfsvlees duidelijk is.

Lees ook:
DCA dupe van VanDrie-contract Friesland Vlees

DCA in grote problemen na verlies slachtcontract

Nieuwe EU-namen voor kalfsvlees (21 september 2006)

Of kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over kalfsvlees

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl