Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Van Linschoten Beste ambachtelijke slagerij van het Jaar

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
19 reacties
02 november 2011 21:45 uur

AMSTERDAM – Keurslagerij Van Linschoten is woensdagavond uitgeroepen tot Beste ambachtelijke slagerij van het Jaar tijdens de verkiezing Slagerij van het Jaar 2011, een wedstrijd georganiseerd door Vleesmagazine.

'De markt houdt van lekker eten en dat is waar wij mee bezig zijn,' zei Hubert van Linschoten kort na afloop. 'Met de ambachtelijke manier van werken scoren we. Deze prijs doet ons goed en motiveert enorm.'

Topkok Pierre Wind en hoofdredacteur Harrie Leijten van Vleesmagazine hebben in de Amsterdamse Borchlandhal de Award uitgereikt aan de eigenaren Franny en Hubert van Linschoten, die een volambachtelijke slagerij runnen in Rotterdam. 

Uit het jury-rapport:
'Keurig verzorgde slagerij, waar nog op ambachtelijke, authentieke manier, met liefde voor het vak, kwalitatief hoogwaardige vlees- en vleesproducten bewerkt en verkocht worden. Authentiek, maar toch inspelend op de wensen van hedendaagse consument. Hoogwaardige kwaliteit lamsvlees en kalfsvlees zijn voldoende aanwezig. Meerdere soorten wild en gevogelte verkoopt Van Linschoten. Alles vleesproducten zien er vers en fris uit. Salades voorverpakt gepresenteerd in opzetmeubel komen niet geheel tot hun recht. Persoonlijke gemoedelijke klantbenadering staat hier nog hoog in het vaandel. Fijne gemoedelijke werk en koopsfeer. Problemen van gedateerd pand en de daaruit voortvloeiende extra verzorging blijven van kracht.'

Een uitgebreid verslag van de verkiezing Slagerij van het Jaar in Vleesmagazine van november.

Klik hier voor het dossier Slagerij van het Jaar

 

19 Reacties

Van harte, wat een eer! draag het uit en geniet er van Prachtig!
Jan Joosten @ 02-11-2011 23:13 uur
Deze prijs is te bijzonder!!! Ontzettend blij mee. Kunnen we commercieel ook wat mee. en de echte winnaar is CHATEAUBRIAND
Franny van Linschoten @ 03-11-2011 00:01 uur
Maar als je verwacht misschien iets te winnen en je gaat dan als netniet finalist met een soort 2 e hofdprijs naar huis want zo voelt het. Dan ben je blij
Franny van Linschoten @ 03-11-2011 00:04 uur
Hubert en Franny van harte gefeliciteerd en doe er wat mee
RENE GOSEN @ 03-11-2011 03:21 uur
Dit is met recht een hoofdprijs. Beste ambachtelijke slager is een titel die mij heel veel doet. In deze tijd waar kennis,klantvriendelijkheid en kwaliteit steeds verder ondersneeuwen zijn jullie een voorbeeld voor velen.Hulde
demoslager @ 03-11-2011 05:22 uur
Franny en Hubert,
Van harte gefeliciteerd met jullie verdiende prijs. van Linschoten is een begrip in Kralingen en omgeving en als iemand zich inzet voor zijn zaak zijn jullie het wel. Na een nare periode is dit zeker een positieve opsteker!Kan alleen maar zeggen: Ga zo door en blijf jullie zelf en geniet van deze periode!
Remy Pronk @ 03-11-2011 09:35 uur
het is FEEST hier. Iedereen bedankt voor de bloemen, email, faxen, telefoontjes en 45 twitterberichten met felicitaties helemaal super!!
En een eer om ambassadeur van het ambacht te zijn!! laat dit prachtige beroep met zijn alle die kwaliteit en vakmanschap blijven uitstralen waarvoor het bedoeld is. Allemaal meedoen met de VAS en andere vakwedstrijden. Meten is weten!!
Franny van Linschoten @ 03-11-2011 10:05 uur
Van harte gefeliciteerd met jullie prijs.Beste ambachtelijke slager.

Groeten Poly-clip System
Hans Hatzmann @ 03-11-2011 14:55 uur
Beste Franny en Hubert,
Van harte gefeliciteerd met jullie behaalde prijs. Hier mogen jullie best trots op zijn en neem dit als een uitdaging aan voor de volgende jaren.

groeten, oom Wim en Tante Louise
w. van der Griendt @ 03-11-2011 16:45 uur
Van harte gefeliciteerd! Ik ben trots op jullie. Landelijke bekendheid! Zegt het voort!
Le chaim!
Jeannette
Jeannette van der Griendt @ 03-11-2011 17:11 uur
Ook vanuit België mijn felicitaties
met de behaalde prijs
lieve
Lieve Deprez @ 03-11-2011 18:33 uur
Hubert en Franny en alle medewerkers,
Van harte gefeliciteerd met dit fantastische resultaat na jaren van inspanning. Ditmaal niet alleen de wedloop gelopen en de strijd gestreden maar ook nog overwonnen met een prijs toe waar je weer resultaten mee kan boeken en de klanten van kunnen profiteren. Geweldig resultaat.
Oom Piet & tante Ans
Fam. P &A van der Griendt-Mos @ 03-11-2011 18:42 uur
Beste Fam van Linschoten Heel veel geluk met het behalen van dit resultaat
Veel van ons zullen jaloers zijn op dit behaalde doe er je voordeel mee.
groeten Herman en Ingrid
H.J. van Rijn @ 03-11-2011 18:54 uur
Lieve Hubert en Franny,

Blij met jullie en Yda zou zeggen: elke dag kan ik danken voor de fijne dingen.
We zijn dankbaar voor de fijne kinderen, die jullie zijn- liefs Pa en Mam
H.P. van Linschoten @ 03-11-2011 18:58 uur
Beste Hubert en Franny,

Hartelijk gefeliciteerd met het behalen van deze award.Een prachtig resultaat samen behaald met jullie medewerkers.

De tortilla manager
Maarten en Betty van der Griendt @ 03-11-2011 21:59 uur
Allemaal helemaal geweldig en gefeliciteerd Maar ik heb nooit geweten dat je ook deze prijs kon winnen!
Raar maar waar
Tom @ 03-11-2011 22:36 uur
Hee te gek van harte helemaal top.mvrg.p,hogeveen.
p.hogeveen @ 04-11-2011 00:22 uur
hubert en franny en natuurlijk het hele team van jullie slagery van harte gefeliciteert met deze geweldige prijsgroeten edward
edward wageveld @ 04-11-2011 14:38 uur
You saved me a lot of haslse just now.
Zarya @ 12-12-2011 11:16 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl