Daarover is tussen de twee partijen in principe overeenstemming bereikt, zo blijkt uit een mededeling van het Deense slachterijconcern.
Goede contacten
Volgens Danish Crown gaat het om twee 5 à 6 jaar geleden volledig gemoderniseerde fabrieken en heeft het Slowaakse bedrijf tevens een distributienetwerk en goede contacten met de detailhandel.
Mecom draaide in het jongste volledige boekjaar 2006 een omzet van 121 miljoen euro met 1300 medewerkers en twee productievestigingen.
Internationalisering
Tulip-directietopman Flemming N. Enevoldsen licht toe dat de acquisitie een uitvloeisel is van de internationaliseringsstrategie die zijn bedrijf beoogt. 'Mecom is een attractieve speler met een zeer sterke positie op zijn thuismarkt en een buitengewoon goed productassortiment.'
De overname is afhankelijk van de goedkeuring van de Slowaakse mededingingsautoriteit.
Lees ook:
Danish Crown stoft slachterij af (30 augustus 2007)
Tulip Ltd. sluit fabriek (22 maart 2007)
Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Tulip
Alle berichten over Danish Crown
Bron: Correspondent Wim Verseput






