Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Stichting Vlees boos over uitspraak RCC

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
06 juli 2011 12:08 uur
Stichting Vlees boos over uitspraak RCC

ZOETERMEER - De Stichting Vlees vindt de uitspraak van de Reclame Code Commissie (RCC) als zou de site www.vlees.nl reclame bevatten, ongeloofwaardig. 

Dat stelt de stichting Vlees.nl naar aanleiding van de uitspraak van de RCC in de beroepszaak van Varkens in Nood tegen het Productschap Vee en Vlees (PVV) . 'Ongeloofwaardig is de gang van zaken geworden, doordat de RCC partij heeft gekozen en voor aanbevelingen uitwijkt naar artikelen van de code, die geen deel uitmaakten van de klacht. Met dergelijke aanbevelingen kan Vlees.nl niet uit de voeten en Vlees.nl is er ook niet aan gehouden,' laat de stichting weten. 'Vlees.nl blijft zich concentreren op correcte informatie over alles rond de consumptie en productie van vlees.' 

De site www.vlees.nl is een virtueel communicatieplatform van de Stichting Vlees.nl: een initiatief van de Nederlandse vleessector. De site www.vlees.nl bevat in principe ‘alles over vlees, variërend van 700 laagdrempelige vleesrecepten, informatie over voedingswaarden, hygiënisch werken en kooktechnieken. Daarnaast bevat de site veel achtergrondinformatie over de productie van vlees en de zorg voor dieren. Informatie is geordend in tientallen gedocumenteerde dossiers (met bronvermeldingen). 

Lees ook:
RCC: Vlees.nl is reclame (5-7-2011)
Stichting Vlees.nl in beroep tegen uitspraak RCC (22 december 2010)
Reclame Code Commissie: www.vlees.nl wél reclame (30 november 2010)
'Website www.vlees.nl geen reclame' (19 november 2010)
Vlees.nl schrikt niet van klacht Pink! (21 juni 2010)
Klacht tegen Lekkerfitmetvlees.nl (17 juni 2010)
Jongerenwebsite over vlees (28 mei 2010)
Vleesinnovatie op www.meatinspiration.com (26 mei 2010)
Slagerswebsite voor kinderen (21 mei 2010)
Website www.vlees.nl in de lucht (15 april 2010)
Dé van de Riet terug in vlees (3 februari 2010)
'Slagers moeten zelf vleesbureau oprichten' (28 september 2009)
KNS participeert in www.vlees.nl (15 juli 2009)
Imago Nederlands vlees keldert in Duitsland (24 februari 2009)
COV gaat voorlichting vlees oppakken (11 februari 2009)
Ook Dé van de Riet weg bij PVE (5 maart 2008)
Veel steun voor terugkeer Voorlichtingsbureau Vlees (1 maart 2007)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over voorlichting over vlees


 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl