Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Snelle actie voor scharrelvlees

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
13 januari 2010 10:46 uur
Snelle actie voor scharrelvlees

DEN HAAG – Binnen drie maanden moeten er concrete plannen op tafel liggen om te komen tot een ruimer aanbod diervriendelijk varkensvlees in de supermarkten.

Dat is het resultaat van het gesprek met Vion, supermarktkoepel CBL, LTO en de Dierenbescherming, afgelopen week met minister Gerda Verburg.

De landbouwminister ontbood de organisaties op haar ministerie omdat de invoering van een tussensegment vlees haar te langzaam ging.

Vion
Vleesbedrijf Vion staat in principe positief tegenover vleesproductie voor het tussensegment. ‘Maar we zitten niet te wachten op een nieuw niche-product. We gaan voor een robuust marktaandeel. Alleen zo kun je ook de vierkantsverwaarding rond krijgen", aldus communicatiedirecteur Marc van der Lee, in het Agrarisch Dagblad.
 

Lees ook:
Verburg wil meer scharrelvarkensvlees in de schappen (11 januari 2010)
Supers 'kiloknallen' maar door (11 januari 2010)
Plukon levert scharrelkippenvlees aan AH (11 oktober 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over tussensegment vlees
Alle berichten over scharrelvlees

1 Reacties

Thank you so much for this atircle, it saved me time!
Giggles @ 16-08-2011 03:33 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl