Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Slagerspromotie in Week van het Ambacht

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15 april 2010 13:19 uur
Slagerspromotie in Week van het Ambacht

JOURE - Van 16 tot en met 24 april organiseert het Hoofdbedrijfschap Ambachten (HBA) voor de vierde maal de Week van het Ambacht. De slagersbranche is goed vertegenwoordigd.

De komende week staat de ambachtseconomie centraal en is er veel aandacht voor onderwijs, imago, ondernemerschap en vakmanschap. De ambachtelijke slagerij-, bakkerij-, en versbranche doen gezamenlijk mee aan dit evenement en promoten het ambachtelijke vak onder scholieren, werkzoekenden en andere belangstellenden.

Op vrijdag 16 april is de aftrap in Joure, waarna het ambachtencircus een vervolg krijgt in de steden Groningen, Hengelo, Heerhugowaard, Nieuwegein en Dordrecht. De branches hebben een gezamenlijke stand.

Enthousiasmeren
In de verschillende steden worden de diverse versberoepen aan de hand van demonstraties onder de aandacht van het publiek gebracht. De demonstraties worden verzorgd door jonge, enthousiaste mensen die werkzaam zijn in de bakkerij-, slagers- en versbranche.

De plaatselijke bakker zorgt voor dagvers brood dat wordt belegd met vlees van de plaatselijke slager. Ook zijn er demonstraties en workshops. Leerlingen van SVO geven demonstraties in het bereiden van versproducten en maken hapjes voor de bezoekers. Dit alles met het doel om de bezoekers enthousiast te maken voor de diverse versberoepen.

Data en locaties Week van het Ambacht 2010:
16 april 2010, Bornego College, Joure
19 april 2010, TCN Media Centrale, Groningen
20 april 2010, ROC Twente, Hengelo
21 april 2010, Sporthal Zuid, Heerhugowaard
22 april 2010, Heidehal, Nieuwegein
23 april 2010, Stedelijk Dalton College, Dordrecht

De openingstijden zijn tussen 10.00 en 15.00 uur.

Lees ook:
Slagers overleven door kwaliteit (9 april 2010)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over ambacht

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl