Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Slager Pott om het leven gebracht

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
20 juni 2011 13:29 uur
Slager Pott om het leven gebracht

UTRECHT - Slager Jan Pott werd zondagavond dood in zijn woning aan de Amalia van Solmslaan in Zeist aangetroffen. De 80-jarige slager was met geweld om het leven gebracht. Het politie-onderzoek is in volle gang.

De familie Pott heeft al meer dan 65 jaar een slagerij aan het Utrechtse Smaragdplein. Keurslager Pott (op foto links van zijn zoon) vierde onlangs nog dat hij 65 jaar in het vak zat, aanvankelijk in Zeist en vanaf 1963 aan het Smaragdplein in Utrecht. Die zaak wordt inmiddels uitgebaat door zijn zoon en schoondochter maar Pott senior was nog altijd meer dan veertig uur per week aan het werk.

Op de website van RTV Utrecht stromen reacties binnen van mensen die het niet kunnen bevatten dat 'zo'n lieve en hardwerkende man op zo'n manier aan zijn einde moet komen.' Slagerij Pott & Zoon was vorig jaar november nog de winnaar van het predicaat 'beste boerenkoolstamppot van Utrecht' van Ons Utrecht.Tijdens de Internationale Slavakto Vakwedstrijden 2009 zijn Pott's producten Opa's Erwtensoep en Beenhamsalade bekroond met het predicaat 'Goudkwaliteit'.

Klik hier voor geluidsfragmenten van RTV Utrecht

 

Bron: RTV Utrecht

2 Reacties

Hier zijn geen woorden voor, schandalig dat dit een vriendelijk en hardwerkend persoon moet overkomen!
Cor Schoonheim @ 21-06-2011 09:43 uur
Ik heb de heer Pott nooit gekend, maar hij zal zeker een open hartige persoon zijn.
Jammer dat hij er dan ook niet meer is.
Iemand die al zo lang in het vak zit en dan respectloos om het leven gebracht wordt is gewoonweg gestoord en dan ook nog door een stel daklozen.
Ik zal graag willen horen welke straf ze opgelegd krijgen. Zo iemand zouden ze meteen de aardbol af moeten schieten. Schandalig.

Gecondoleerd Familie Pott.
Ook ik (net als iedereen) wens ik jullie veel sterkte en kracht toe.
wilco @ 03-10-2011 22:55 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl