Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Slachterij Gosschalk boekt meer winst

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
01 mei 2008 13:56 uur
Slachterij Gosschalk boekt meer winst

EPE - Gosschalk Beheer, de holdingmaatschappij van slachterij Gosschalk in Epe, heeft in 2006 een netto resultaat van 2,37 miljoen euro geboekt.

Dat is circa 1,6 miljoen euro meer dan in 2005. De omzet steeg naar 178,7 miljoen euro; een stijging van bijna elf miljoen.

Gegevens
Dat blijkt uit de gegevens over 2006 die het bedrijf onlangs deponeerde bij de Kamer van Koophandel, meldt het Agrarisch Dagblad. Het resultaat voor belasting bedroeg 3,4 miljoen euro.

Dierziekteuitbraak
Gosschalk heeft op de balans een voorziening van twee miljoen euro om de negatieve effecten van een dierziekteuitbraak te ondervangen. Ook staat er een post 'PVV inzake blokkades' op waarmee Gosschalk financiële risico’s kan ondervangen, door het niet vrijgeven van aan het PVV verstrekte bankgaranties voor export buiten de EU.

2007
Gegevens over boekjaar 2007 zijn nog niet beschikbaar. Gezien de marktomstandigheden in 2007 is het niet waarschijnlijk dat het bedrijf in 2007 een soortgelijk resultaat heeft gehaald.

Lees ook:
Vleestruck Gosschalk scheurt open op A50 (25 januari 2007)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over omzet van vleesbedrijven

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl