Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Samenwerking Hergo Slagerijen en Coffee Company

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
23 september 2009 11:40 uur
Samenwerking Hergo Slagerijen en Coffee Company

AMSTERDAM -  Hergo Slagerijen en Coffee Company in Amsterdam werken sinds kort nauw samen. De twee buren aan de Beethovenstraat profiteren van elkaars klanten.

Het idee van de samenwerking: de gast haalt zijn belegde broodje bij Hergo en eet hem met een kopje koffie op bij Coffee Company, de buurman eveneens aan de Beethovenstraat. Ralph de Vries (foto), directeur van de Hergo Slagerijen: ‘Regelmatig kochten klanten de belegde broodjes bij ons en aten deze vervolgens op bij Coffee Company. Dat werd aanvankelijk niet gewaardeerd en het publiek werd weggestuurd. Ik vroeg me af hoe we dit konden oplossen. We zijn nu een samenwerkingsovereenkomst aangegaan, waarbij wij Coffee Company een soort kurkengeld (kurkengeld is het bedrag verschuldigd terzake het in de ruimten van een horecabedrijf nuttigen van niet door dat horecabedrijf verstrekte producten - red). betalen. In plaats van ruzie, is er nu dus een prima vorm van samenwerking.’ 

Op de voorgrond Hergo, iets daarachter Coffee Company.

Hergo, ook wel bekend onder de naam De slager met ’n koksmuts, is een ambachtelijk slagersbedrijf uit 1930 met vijf slagerijen in Amsterdam en Amstelveen. Vandaag de dag kent het bedrijf ook broodjescounters, cateringservice en een lunch delivery service. Coffee Company opende in 1996 haar eerste filiaal, maar is in zeer korte tijd uitgegroeid tot een landelijke keten.

De goedlopende broodjescorner bij Hergo aan de Beethovenstraat.

 

Lees ook: Hergo bindt jonge generatie aan slagerij

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl