Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Recall kipmaaltijd om listeria

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
07 maart 2008 09:52 uur
Recall kipmaaltijd om listeria

ISSAQUAH - In Amerika roepen drie importeurs in totaal ruim 8.000 kilo diepvriesmaaltijden van het merk Discover Cuisine red curry chicken & jasmine rice terug.

Producent Inovata Foods uit het Canadese Alberta roept zelf bijna tweeduizend kilo terug. De Amerikaanse winkelketen Costco Wholesale ruim vijfduizend kilo en een Meijer distributiecentrum van de Amerikaanse Meijer-winkels zo'n duizend kilo.

Dit uit angst voor besmetting met listeria monocytogenes. De mogelijke besmetting kwam aan het licht bij microbiologisch onderzoek van de Amerikaanse voedselveiligheidsdienst FSIS.

Voor zover bekend is nog niemand ziek geworden van het eten van deze maaltijden.

Lees ook:
Weer vleesrecall VS om E.coli (15 januari 2008)
VS roept 65.000 ton rundvlees terug (18 februari 2008)
Topps Meat sluit deuren na recall (8 oktober 2007)
Canter roept ossenworst terug (19 juli 2007)
Amerikaan bezorgd om voedselveiligheid (13 juni 2007)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over recalls in de VS

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl