Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Productschap maakt film over vlees en vee

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
27 januari 2010 08:14 uur
Productschap maakt film over vlees en vee

ZOETERMEER - De Productschappen Vee, Vlees en Eieren (PVE) werken aan een promotiefilm over de Nederlandse intensieve veehouderij.

Naast een overkoepelende film worden ook aparte films voor de sectoren pluimveevlees, eieren, varkens en kalveren gemaakt.

‘De PVE hebben regelmatig te maken met presentaties in binnen- en buitenland. Inleidingen zullen met ondersteunend beeld uniformer zijn en professioneler overkomen.’

De films moeten een duidelijk beeld van de sectoren geven en het imago van de sector verbeteren, meldt het Agrarisch Dagblad.

Traceerbaarheid
De rode draad in de films is tracking en tracing, oftewel traceerbaarheid. Andere hoofdthema’s zijn onder andere dierenwelzijn en voedselveiligheid. De eerste films zijn inmiddels klaar, de overkoepelende film wordt in februari opgeleverd.

Lees ook:
Geen subsidie meer voor kipcampagne (9 januari 2010)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over het productschap

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl