Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Politie houdt dieven walvisvlees aan

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
23 juni 2008 15:16 uur
Politie houdt dieven walvisvlees aan

TOKIO -  De Japanse politie heeft twee medewerkers van Greenpeace aangehouden, die eerder een doos met walvisvlees zouden hebben gestolen. Dat heeft het Japanse persbureau Kyodo gemeld.

De politie hield de coördinator tegen de walvisvaart en een ander lid van Greenpeace aan in de hoofdstad Tokio. De twee erkenden dat ze een doos met walvisvlees hadden meegenomen, maar dat van diefstal geen sprake was. Het vlees diende als bewijsmateriaal.

Ruim een maand geleden deed Greenpeace verslag van een undercoveroperatie. Greenpeace betichtte de bemanning van het Japanse walvisfabrieksschip Nisshin Maru van het op grote schaal verduisteren van walvisvlees.

Lees ook:
Eet walvisvlees en red de aarde (5 maart 2008)
Verse pizza’s boven de poolcirkel (20 april 2006)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Greenpeace

Bron: ANP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl