Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Partij voor de Dieren naar politie na barbecue

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
03 juli 2009 10:50 uur
Partij voor de Dieren naar politie na barbecue
DEN HAAG - De Partij voor de Dieren trok donderdag wederom aandacht tijdens de traditionele Binnenhof Barbecue.

Een protestactie met ballonnen en dierengeluiden van de PvdD tegen de vleesindustrie eindigde met een aangifte bij de politie door de partij.

De PvdD beschuldigde de algemeen manager van perscentrum Nieuwspoort van geweld bij het onklaar maken van de geluidsapparatuur van de partij.

Ook zou hij fysiek geweld tegen Eerste Kamerlid Niko Koffeman hebben gebruikt. De manager wilde na afloop niet reageren, omdat daarmee 'de kwestie groter wordt gemaakt dan het is'.

Vleesgeuren
Net als voorgaande jaren protesteerde de partij van Marianne Thieme tegen de vleesgeuren die onontkoombaar de fractiekamers binnendringen, omdat die boven Nieuwspoort liggen.

Daarom lieten PvdD'ers ballonnen los in vorm van koeien, varkens en met de tekst: 'boe'. Uit de openstaande ramen van de fractiekamers van de partij klonken tijdens de barbecue ook dierengeluiden.

Lees ook:
John Klijn 'geweigerd' bij Binnenhof Barbecue (+ foto's) (2 juli 2009)
Slachters leuken vegetarische barbecue op (+ foto's) (2 juli 2009)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over de Binnenhof Barbecue

Bron: ANP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl