Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Overname Stork door Marel uitgesteld

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
13 maart 2008 13:45 uur
Overname Stork door Marel uitgesteld

BRUSSEL - De Europese Commissie heeft de deadline voor haar besluit over de voorgenomen overname van Stork Food Systems door Marel uitgesteld.

Dat heeft het dagelijkse bestuur van de Europese Unie donderdag bekendgemaakt.

Fout
De reden voor het uitstel is een fout bij het invullen van een aanvraagformulier voor een beoordeling van de transactie. Aanvankelijk zou de Europese Commissie uiterlijk 27 maart uitspraak doen. Deze datum is nu verschoven naar 21 april.

De aankoop van Stork Food Systems door Marel is onderdeel van de overname van het industrieel concern door de Britse investeringsmaatschappij Candover.

De Britten hebben Stork van de beurs gehaald voor 1,5 miljard euro en houden zelf de overige twee divisies van Stork, Aerospace en Technical Services.

Lees ook:
Overname Stork door Marel is goed voor toekomst (20 februari 2008)
Stork Food Systems voor Marel na overname (28 november 2007)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Stork

Bron: ANP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl