Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Online vlees heeft toekomst (+ nieuwe poll)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
22 maart 2010 10:04 uur
Online vlees heeft toekomst (+ nieuwe poll)

DOETINCHEM – Online vlees bestellen heeft toekomst, maar het zal de slager niet vervangen.

Dat denkt ruim een derde van de lezers van Vleesmagazine. Bijna 40 procent van de lezers meent dat online vlees slechts een niche zal blijven.

Alleen wanneer de consument vers vlees kan bestellen via internet, maakt het een kans denkt nog eens 12 procent van de lezers. Slechts 15 procent van de stemmers is er van overtuigd dat online vlees dé toekomst is.

Dit blijkt uit de uitslag van de poll op Vleesmagazine.nl.

Omslagpunt
Internetslager Matthijs van der Pijl, die vorig jaar startte met Beefandsteak.nl, had wel verwacht iets harder te groeien met zijn onderneming, zegt hij deze maand in het vakblad Vleesmagazine.

‘Maar mensen zijn nog niet gewend om bederfelijke waren via internet te kopen. Het omslagpunt komt er echter aan, denkt hij. ‘Op steeds meer websites kun je voedselproducten kopen.’

Luxe
Beef & Steak moet het volgens hem met name hebben van de luxe vleesproducten zoals het Aberdeen Angus vlees en de Zuid-Amerikaanse steaks van Pul. ‘Hiermee kan ik mij onderscheiden. Een kipfiletje of een worst, halen de mensen wel om de hoek.’ 

Stem mee met onze nieuwe poll:

'De vleessector en de slagersbranche hebben een boegbeeld nodig om vlees te promoten.'

Uw keuzes zijn:
Slagersdochter Nicolette van Dam
Schaatser Mark Tuitert
Eigen kandidaat (mail naam naar vleesmagazine@reedbusiness.nl)
Nee.

Stem hier of klik rechtsboven op 'poll'

Lees ook:
Online slager breidt uit naar horeca (11 februari 2010)
Online vlees bestellen breidt uit (19 augustus 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over online vlees

3 Reacties

je kunt vers vlees bestellen via internet ! meerdanvlees.nl !
roy bolscher @ 27-03-2010 11:32 uur
Vreemd. Ik bestel al meer dan een jaar vers vlees op internet bij meerdanvlees.nl. Veel makkelijker dan bij de slager, geen romslomp met parkeren en een waanzinnig uitgebreid assortiment van superkwalteit, van slavink tot zwezerik en van verse worst tot chateaubriand. Het komt gekoeld en al binnen via een koeriersdienst in een speciale tempex box. Een echte aanrader.
Awee ter Horst @ 27-03-2010 11:56 uur
Wij bestellen regelmatig varkensvlees bij Polder-Porque.com. Wij zijn er dik tevreden over en volgens mij loopt het aardig goed bij deze jonge ondernemers. Het verzenden gaat per post door heel Nederland en de kwaliteit is prima. Volgens mij is het dus een opkomst.
Daan Monnikhof @ 18-08-2011 12:36 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl