Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Nieuwe media voor vleesbranche (film)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
17 december 2010 14:39 uur

GEERTRUIDENBERG - In een historische omgeving nadenken over nieuwe media is misschien wel tegenstrijdig. Toch leverde het tijdens de Focusplaza Visiedag op 30 november inspirerende momenten op voor ondernemers.

Dit jaar werd de Visiedag gehouden in Fort St. Gertrudis in Geertruidenberg. Dit monumentale fort is een oud wapenarsenaal en werd gebruikt om de bevolking te voorzien van wapens en munitie. En ook op 30 november kregen de aanwezige deelnemers in overdrachtelijke zin, veel nieuwe munitie aangeboden. Gedurende de dag werden de deelnemers meegenomen in de wereld van Twitter, YouTube, Facebook en andere nieuwe media. Deze worden al veelvuldig gebruikt door consumenten, maar zijn voor ondernemers - ook in de vleesbranche - vaak nog een onontgonnen gebied.

 

 Productie: Wallbrink Crossmedia

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl