
Na de overname krijgt Monogram van AFG de rechten om de merken Bull’s, Hannah’s, O’Brien’s en Dakota te voeren, meldt Memphis Business Journal.
Monogram nam in mei van dit jaar Al Pete Meats’ Inc./ Pete's Pride (niet te verwarren met Pilgrim’s Pride) en activiteiten over, evenals de productiefaciliteit in Muncie.
3 miljoen investeren
In Martinsville heeft Monogram plannen om 3 miljoen dollar te investeren om de capaciteit te vergroten. Het aantal werknemers wordt er dan uitgebreid met 120. Monogram heeft al productievestigingen in Minnesota en Indiana.
American Foods Group behoort tot de grootste voedingsmiddelenfabrikanten in Amerika. Het schaart zich volgens eigen zeggen in de top-3 van grootste vleesverwerkers van het land.
Monogram uit Mephis produceert vleessnacks onder merknamen als King Cotton, Circle B, Jeff Foxworthy Jerky en Bass Pro Shop’s Uncle Buck’s.
Lees ook:
Henri van de Bilt overgenomen door Baho Food (27 juli 2009)
Tönnies neemt runderslachter over (2 juli 2009)
NPM vergroot belang in Royaan (15 mei 2009)
Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over overnames





