Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Minister bezoekt NL-stands op Anuga

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
14 oktober 2007 16:08 uur
Minister bezoekt NL-stands op Anuga

KEULEN - Minister Gerda Verburg van LNV heeft zaterdag op de voedingsmiddelenbeurs Anuga in Keulen diverse Nederlandse exposanten bezocht. Bij VanDrie Group (foto) kreeg ze de nieuwe bedrijfsbrochure in aangeboden.

Directeur Henny Swinkels van VanDrie Group bood Verburg de nieuwe brochure aan. De minister bezocht ook andere Nederlandse bedrijven, waaronder Teeuwissen Products.

Belangrijk
Voor Swinkels is de Anuga een heel belangrijke beurs. 'Ik plan mijn agenda voor deze beurs helemaal vrij. Ik ben hier zelf ook alle vijf dagen.' VanDrie huurt voor de Anuga traditioneel een schip af waar gasten kunnen logeren. 'Dat is ook goed voor de contacten. Zo heb ik iedereen bij elkaar en kunnen relaties ook met elkaar praten. Business brengt business'.


(Bij de stand van VanDrie werden de hele dag gerechten met kalfsvlees bereid)

Belangrijkste doel voor Swinkels is het onderhouden van de contacten met klanten. 'Nieuwe klanten werven is niet zo eenvoudig, maar ik vind het wel belangrijk om de bestaande relaties goed te ontvangen.'

Proeven
Alle bezoekers mochten bij de stand van VanDrie dan ook proeven van diverse gerechten met kalfsvlees. De producent had daarvoor speciaal de topkoks, vader en zoon Ben van Beurten sr. en jr. (foto) ingehuurd om de gerechten te bereiden.

Lees ook ander nieuws over de Anuga:
Anuga: schnitzel voor in de toaster (14 oktober 2007)

Vion brengt topinnovatie op Anuga (14 oktober 2007)

Brazilië gelooft niet in vleesban (14 oktober 2007)

Sadia verwerkt vlees in Nederland (14 oktober 2007)

Anuga: Salami populair innovatieproduct (15 oktober 2007)

Kijk ook in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over VanDrie Group
Alle berichten over minister Verburg

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl