Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Mexico importeert weer vlees uit VS

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
02 januari 2009 12:17 uur
Mexico importeert weer vlees uit VS

MEXICO - Mexico heeft het importverbod op vlees van Amerikaanse bedrijven grotendeels  opgeheven.

De importbeperkingen op vlees van 20 Amerikaanse vleesbedrijven werd dinsdag opgeheven. Een dag later werd invoer van vlees van nog eens vijf ondernemingen toegestaan.

Vorige week verbood Mexico de invoer van vlees van 30 Amerikaanse bedrijven en later van nog één onderneming. De officiële redenen voor het importverbod waren fouten met de etikettering, de verpakking en het transport. Mogelijk was het echter een reactie op de Amerikaanse verplichting de herkomst van het vlees te vermelden. Dat zou consumenten ertoe kunnen bewegen uit nationalistische overwegingen alleen in de VS gefokt vlees te kopen.

Lees ook:
Mexico bant dertig Amerikaanse vleesbedrijven  (28 december 2008)
VS verplicht land van herkomst op etiket (24 september 2008)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over de VS

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl