Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

McDonald's overweegt McDöner

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
16 februari 2010 12:20 uur
McDonald's overweegt McDöner

BERLIJN – McDonald’s gaat mogelijk döner kebab op het menu zetten. Kebab wordt in een toenemend aantal landen een steeds grotere concurrent van de Big Mac.

De voorspelling komt van Selah Musa. Een Duitser die jarenlang een Koerdisch restaurant runde in Berlijn en wordt gezien als expert op het gebied van döner. Met name in Duitsland wordt het broodje met vlees als grote concurrent gezien.

De fastfoodgigant zou er volgens hem aan denken om in Japan voor het eerst dönervlees op het menu te zetten. ‘Nu wil McDonald’s Duitsland ook een dönermenu, of iets wat er bij in de buurt komt, aanbieden aan hun klanten’, aldus Musa in de Koerdische krant Rudaw.
 

Lees ook:
Unox in zee met McDonald's (19 januari 2010)
NS stapt in kebab (11 januari 2007)
Kebab ongezonder dan Big Mac (28 februari 2006)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over kebab
Alle berichten over McDonald's

3 Reacties

HET HELE LEVEN DRAAIT INMIDDELS OM CONSUMPTIE. DE MENSEN WORDEN ALSMAAR VETTER. LATEN WE GAAN CONSUMINDEREN MENSEN!!!
Astrid Smit @ 19-02-2010 08:04 uur
waarom verzin ik zoiets nu niet ??
geweldige vondst en een gouden greep.
Consumeren maar en niet vergeten erbij te bewegen.
Patturk @ 20-02-2010 22:11 uur
dat past in het kader van de islamitisering van europa
noel @ 22-02-2010 12:28 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl