Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Marfrig zoekt samenwerking met concurrent

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
13 mei 2009 10:36 uur
Marfrig zoekt samenwerking met concurrent

SAO PAULO – De Braziliaanse vleesproducent Marfrig is in gesprek met zijn concurrent Bertin voor vergaande samenwerking. Marfrig wil ook met andere vleesbedrijven samenwerken.

Ook vleesreus JBS is op zoek naar verdere consolidatie. Het bedrijf wil overnames doen in Zuid-Amerika. JBS heeft geld over nadat de overname van Nationaal Beef in de Verenigde Staten afketste.

Schulden
Consolidatie van vleesbedrijven in Brazilië is nodig. Veel voedingsbedrijven kampen met grote schulden en kredietproblemen. Dit heeft grotendeels te maken met de kredietcrisis en de recessie, maar ook met de verminderde vraag naar rundvlees.

Lees ook:
JBS merkt niets van recessie (5 maart 2009)
Overname National Beef van de baan (23 februari 2009)
EU: Marfrig mag OSI overnemen (14 oktober 2008)
Braziliaanse Marfrig koopt Albert van Zoonen (24 juni 2008)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over Marfrig
Alle berichten over JBS
Alle berichten over de recessie

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl