Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Jos Goebbels reikt prijzen op Slavakto uit

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
21 september 2009 09:32 uur
Jos Goebbels reikt prijzen op Slavakto uit

UTRECHT – Voorzitter Jos Goebbels van de COV en VNV reikt volgende week de prijzen uit van de eerste editie van de Industrial Convenience and Meatproducts Contest op de Slavakto.

Voor de industriële wedstrijd zijn 250 producten ingezonden. Ïn de categorie Ambacht dingen bijna tweeduizend producten mee.

De producten ingezonden door deelnemers aan de Industrial Convenience and Meatproducts Contest worden gekoeld gepresenteerd op het Industriepaviljoen (FMPP).
Hier vindt op woensdag 30 september om 16.00 uur de prijsuitreiking plaats.

Belang
VWU Versgroep onderstreept het belang van een eigen wedstrijd voor industriegerelateerde bedrijven. Daarom verloot VWU Versgroep onder alle twaalf rubriekswinnaars een speciale prijs: het product van de winnaar wordt exclusief opgenomen op de folder van VWU Versgroep en actief gepromoot door alle aangesloten grossiers. Hierbij is een landelijk bereik gegarandeerd.

VWU Versgroep levert aan slagerijen, supermarkten,
groentespeciaalzaken en horeca. Verder wordt dit product op de website vermeld.

De Slavakto vindt plaats tijdens de Foodweek van 28 t/m 30 september in Jaarbeurs Utrecht. Via de website www.slavakto.nl kunt u zich gratis aanmelden als bezoeker.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl