Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Inventaris failliete slager geveild via internet

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
08 februari 2010 09:21 uur
Inventaris failliete slager geveild via internet

BERGENTHEIM – De inventaris van slagerij John Hendriks in Bergentheim wordt komende week online geveild. Hendriks werd onlangs failliet verklaard.

De online veiling gebeurt door BVA Auctions in opdracht van curator P. Ruding in Almelo. Aangeboden worden onder meer een steamer, een dubbeldeur koelkast, een vacuümverpakker, barbecues en een koeltoonbank (foto).

De online veiling begint woensdag om 17.00 uur en eindigt maandag 15 februari om 18.00 uur.

Woensdag 10 februari is er aan de Stationsweg 53 in Bergentheim nog een kijkmiddag van 10.00 tot 14.00 uur.

Klik hier om naar de veilingsite te gaan
 

Lees ook:
Failliete kippenslachter online geveild (+ foto's) (8 juli 2009)
Duizenden biedingen op inventaris Friesland Vlees (11 mei 2009)
Kijkdag Friesland Vlees: 'mooi spul al weg' (foto's) (7 mei 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over faillissementen

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl