Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Vleestruck Lunenburg crasht door storm

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
01 maart 2010 09:43 uur
Vleestruck Lunenburg crasht door storm

BREDEVOORT – Een vrachtwagen met 15 ton vlees van de firma Lunenburg is zondag in het Gelderse Bredevoort tegen een boom gecrasht.

De vrachtwagen raakte van de weg op de N318 tussen Bredevoort en Miste. Vermoedelijke oorzaak is de harde wind. De vrachtwagen schoot vervolgens een stuk door en schampte een boom.

Het vlees moest worden overgeladen, wat voor overige weggebruikers tot een omleidingsroute leidde.
 

Lees ook:
Vleestruck stort 10 meter naar beneden (foto's) (16 september 2009)
Chaos door gekantelde vleestruck (fotoverslag) (22 april 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over ongevallen met vleestrucks

Bron: Foto: Streekgids.nl

3 Reacties

Beste redactie, dit is geen vrachtwagen van Lunenburg, maar van HSF Winterswijk.
Hardewind @ 01-03-2010 12:12 uur
Beste Hardewin, dank voor uw reactie, maar op de achterkant staat Lunenburg en ook het logo is van Lunenburg.
Redactie Vleesmagazine @ 01-03-2010 13:15 uur
Beste redactie,
Dit is toch echt een auto van HSF waarbij alleen de oplegger in de kleuren van Lunenburg is beplakt. Opleggers in de beplakking van klanten is zeker niet ongebruikelijk in de transport. Voor controle kan je natuurlijk met Lunenburg Vlees in Oudewater bellen.
Jaap de Wit @ 02-03-2010 10:50 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl

Nieuws op uw eigen site

Wilt u de nieuwskoppen van Vleesmagazine.nl ook op uw website of intranet plaatsen? Dat kan eenvoudig en automatisch.