NORTHOP – HSF Logistics heeft de 30-jarige trucker Martien Veens ontslagen. Dat zegt de advocaat van Veens die deze week in een Britse cel belandde, omdat hij een pannetje spaghetti at terwijl hij over de snelweg in Wales reed. De politiebeelden hiervan gingen de hele wereld over.
Veens (foto) kreeg wereldwijde bekendheid toen de Welsh politie een filmpje vrijgaf van het snelwegavontuur.
Op de beelden is te zien hoe de trucker het stuur omklemt met zijn knieën, terwijl hij zijn pasta opeet. De chauffeur werd hiervoor deze week door de strafrechter in Wales veroordeeld tot acht weken celstraf.
Meebetalen
Volgens de advocaat zou HSF nog wel willen meebetalen aan een eventuele boete. Veens reed al ruim zes jaar voor HSF Logistics. De chauffeur werkte voor de Engelse vestiging van HSF in Great Blakenham, maar woont het meeste van de tijd in Nederland.
Ten tijde van zijn aanhouding vervoerde hij kipkarkassen van Llangefni naar Nottingham.
Het transportbedrijf wil geen commentaar geven op de kwestie.
Klik hier om de politiebeelden te zien
Lees ook:
Cel voor HSF-chauffeur na 'domme actie' (19 juni 2007)
Foto: bbc.co.uk






