Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Hindoe moest rundvlees eten van school

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15 juni 2009 12:41 uur
Hindoe moest rundvlees eten van school
CINCINNATI - Een Indiase immigrant heeft een klacht ingediend bij het Amerikaanse ministerie van Justitie omdat zijn zoon op school een beef taco moest eten. Daarmee heeft hij Hindoe-dieetvoorschriften moeten overtreden.

De man, Ashish Gandhi, heeft een klacht ingediend op grond van religieuze discriminatie, stelt de Cincinnati Enquirer.

Volgens Gary Winters, de advocaat van de Cincinnati Public Schools, heeft het vijfjarige jochie de taco zelf uitgekozen.

'Er is hooguit een enkele keer een fout gemaakt. Hiervoor hebben het personeel en de bestuurders van de school meermalen hun excuses aangeboden aan de heer Gandhi', schrijft hij.

Gandhi heeft zijn zoon nu bij een nabijgelegen school ondergebracht.

Lees ook:
British Airways schrapt rundvlees van menu (21 mei 2008)
Heilige stier Shambo toch gedood (27 juli 2007)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Hindoes

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl