Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Grootste broodje struisvogelvlees ooit

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
19 oktober 2008 23:14 uur
Grootste broodje struisvogelvlees ooit
TEHERAN - In Iran hebben 1.500 koks geprobeerd het grootste broodje struisvogelvlees te maken.

De wereldrecordpoging, die overigens niet lukte, was bedoeld om gezond eten te promoten.

Voor de megasnack was ongeveer duizend kilo struisvogelvlees nodig. Het brood zou uiteindelijk anderhalve kilometer lang moeten worden. 

Iraniërs zijn erg trots op hun keuken, maar die is vaak wel ongezond. Het vlees van struisvogels is mager en zit vol vitaminen en mineralen.

Lees ook:
Spaans dorp grilt recordworst  (28 juli 2008)
Wereldrecord barbecueën: 12 ton vlees op grill (14 april 2008)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over wereldrecords
Alle berichten over struisvogelvlees

Bron: Het Laatste Nieuws

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl