Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Gewapende overval McDonald's Lemmer

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
24 juli 2007 11:10 uur
Gewapende overval McDonald's Lemmer
LEMMER - Twee gewapende mannen hebben gisteravond de McDonald's in Lemmer overvallen. Rond kwart voor elf kwam het duo met bivakmutsen op het restaurant aan de Transveer binnen.

De ene man bleef bij de toonbank staan, de andere liep door naar de keuken. Onder bedreiging van een vuurwapen werd de bedrijfsleider gedwongen geld uit de kluis te halen.

Met enkele duizenden euro's buit verdwenen de mannen vervolgens op de fiets in de richting van de Rondweg. Op het moment van de overval waren er zes personeelsleden en dertien klanten in de zaak aanwezig.

Lees ook:
McDonald's verbiedt eten met voet (4 juli 2007)

Bron: ANP

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl