Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Gewapende overval bij Clazing

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
31 juli 2008 11:04 uur
Gewapende overval bij Clazing

ZEVENHUIZEN - Slachterij Clazing in Zevenhuizen is een week geleden overvallen. De gewapende overvaller ging er met een nog onbekend geldbedrag vandoor.

Het misdrijf vond plaats op donderdagochtend 24 juli. Volgens de politie bedreigde de circa 17-jarige overvaller een kantoormedewerkster met een vuurwapen. Vervolgens ging hij er met het geld op een scooter vandoor.

De politie startte direct na de melding een uitgebreide zoekactie naar de dader en zette daarbij ook een helikopter in. Dat leidde echter niet tot een aanhouding. De politie is op zoek naar eventuele getuigen.

Clazing wil geen commentaar geven.

Lees ook:
Vrijspraak in zaak overval slachthuis (27 juni 2008)
Slager en kipleverancier tijdje gegijzeld (10 april 2008)
Islamitisch slachthuis overvallen (3 september 2007)
Gewapende overval McDonald's Lemmer
 (24 juli 2007)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over Clazing

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl