Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Geen bom bij Wageningen UR

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15 juni 2009 14:07 uur
Geen bom bij Wageningen UR
WAGENINGEN - Er is geen explosief aangetroffen in het bestuurscentrum van de Wageningen Universiteit.

Dat meldde de politie maandagmiddag nadat de Explosieven Opruimingsdienst van Defensie het gebouw aan de Costerweg in Wageningen had doorzocht.

Maandagochtend was het pand beklad met leuzen die op de aanwezigheid van een bom duidden, aldus de politie. Ook was een ruit ingegooid. Het gebouw, waarin 300 mensen werken, werd daarop ontruimd en afgezet voor onderzoek.

'Onbehoorlijk'
Een universiteitswoordvoerder spreekt van een 'onverantwoordelijke en onbehoorlijke daad', maar wil niet nader ingaan op mogelijke daders of een motief.

De universiteit had eerder dit jaar al te maken met acties. De verantwoordelijkheid voor die acties werd volgens de onderwijsinstelling op internet opgeëist door het Animal Liberation Front (ALF). De Wageningen Universiteit werkt onder meer met proefdieren.

De technische recherche is nog wel bezig met sporenonderzoek bij het universiteitsgebouw.

Lees ook:
Bommelding bij Wageningen UR (15 juni 2009)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle berichten over dierenactivisten

Bron: ANP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl