Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

EFSA wil inspraak over ontsmetting vlees

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
27 januari 2010 09:24 uur
EFSA wil inspraak over ontsmetting vlees

PARMA - De Europese voedselveiligheidsorganisatie EFSA heeft een aangepaste handleiding gepubliceerd over de toelating van ontsmettingsmiddelen voor rauw vlees.

Het document omvat data en voorbeelden van onderzoek met als doel decontaminatiemiddelen te beoordelen op hun veiligheid voor de consument en het milieu, en hun effectiviteit om de microbiële besmetting, zoals Salmonella en E.coli in te perken.

Er wordt ook beschreven hoe de beoordeling van middelen moet plaatsvinden. Betrokkenen in de vleesindustrie mogen de komende maand hun commentaar op de aangepaste handleiding in te dienen.
 

Download het document hier.

Lees ook:
Innosoft reinigt ook slagerij (7 januari 2009)
'Schoonmaak aanpassen aan soort vlees' (11 september 2008)
Vleesbedrijven werken steeds schoner (1 juni 2006)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over hygiëne

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl