Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Een bakkie doen bij de slager

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
14 juni 2007 16:28 uur
Een bakkie doen bij de slager

SLAGERSWERELD - Eigenlijk wilde hij een slagerij openen in zijn bedrijfspand op het industrieterrein. Maar daar kreeg Michel den Hartog geen vergunning voor. De gedreven slager zocht verder en vond een stek op de Markt in Etten-Leur. Mét een koffiecorner!

Begin dit jaar is Den Hartog in Etten-Leur een groothandel in ambachtelijk vlees begonnen. De slager, die alles zelf maakt, bezorgt het vlees aan instellingen en aan horeca.

Toch had de 41-jarige Den Hartog ook de drang om een winkel te beginnen. ‘En ik vond gelukkig een loeigroot pand waar voorheen een bakkerij in was gevestigd’, stelt de slager die vanaf 23 mei met het ambachtelijk bereide vlees, kaasverkoop én de koffiecorner het verschil wil maken op een plek waar hij een flinke toeloop verwacht. ‘Voor een kopje senseo en een koekje kunnen mensen hier terecht. Aan tafel hebben ze vanachter een glazen scheidingswand zicht op de werkzaamheden in de werkplaats. De eerste reacties zijn overwegend positief, er is behoefte aan.’

De slager heeft ook een bezorgdienst voor catering, broodjes en spareribs. Op 6 juni is Den Hartog op tv aan het werk te zien wanneer hij de barbecue in het SBS6-programma Hart in Actie verzorgt.

Bron: NULL

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl