Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Dit is 'm dan... de Hilton Classic (foto's)

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
18 maart 2010 09:21 uur

AMSTERDAM – Dit is ‘m dan. De exclusieve Hilton Classic US burger. Horecaslager Nice to Meat mag de exclusieve hamburger van Amerikaans rundvlees leveren aan álle Hilton Hotels in Europa.

In totaal gaat het om 182 hotels in 24 landen. Volgens directeur Mikel Pouw van Nice to Meat gaat het op jaarbasis om honderdduizenden hamburgers.

Maïs
De Hilton Classic US burger is een hamburger van 224 gram Black Angus vlees. Het vlees wordt geproduceerd bij het Amerikaanse Creekstone Farms. De runderen krijgen voor de slacht speciale voeding van maïs. De hamburger wordt op een speciale manier gemengd en bevat geen e-nummers en geen kruiden.

Bijzonder is ook dat de hamburger wordt gemaakt uit één stuk vlees, dus geen snippers van diverse delen van het rund.

Kwaliteit
Voor Hilton Hotels is het belangrijk de gasten overal in Europa dezelfde smaak en kwaliteit beleven. Eerder maakte het concern gebruik van lokale horecaslagers. Dit had tot gevolg dat de kwaliteit per regio erg verschilde.

Nice to Meat won na verschillende proefrondes in o.a. Parijs, Praag en Keulen de zware competitie. ‘Iedereen kan 100 lekkere burgers maken, maar 100.000 is een heel ander verhaal’, aldus Pouw trots.
 

Lees ook:
Nice to Meat: 100.000 hamburgers aan Hilton hotels (9 maart 2010)
Nice to Meat belevert ook de luxe Chinees (21 augustus 2009)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Alle berichten over Nice to Meat

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 13-02-2012 Versvakdagen 2012
  • 05-03-2012 Slagersmanifestatie
  • 11-03-2012 TAVOLA 2012
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl