Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Diervriendelijk vlees krijgt nieuw logo

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
12 januari 2007 10:50 uur
Diervriendelijk vlees krijgt nieuw logo

DEN HAAG - Maandag 15 januari onthult minister Veerman van LNV een nieuw logo voor diervriendelijker geproduceerd vlees. Het kenmerk is afkomstig van de Dierenbescherming.

De Volwaard-kip is het eerste vleesproduct dat het logo krijgt. Met het logo wil de Dierenbescherming de consument laten zien dat de producten diervriendelijker zijn dan vlees uit de reguliere sector. 

De presentatie van het kenmerk en de samenwerking met het bedrijfsleven is volgens de Dierenbescherming een belangrijke stap om te komen tot een 'tussensegment' in het vleesaanbod. Het gaat hier om het segment tussen regulier vlees en (duur) biologisch vlees, waartussen, volgens de organisatie, nu nog een 'gapend gat' zit.

(foto Distrifood

Lees ook:
Boerenkip heet Volwaard (10 januari 2007)

Vlees met logo Dierenbescherming (27 april 2006)

"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl