AMSTERDAM - De Amsterdamse rechtbank heeft vrijdag 14 januari Deen-Hobu Vlees uit Almere failliet verklaard. Dat meldt Distrifood.nl.
Deen-Hobu Vlees in Almere is leverancier van vlees en vleeswaren aan supermarkten. Zo levert het onder meer halal-vlees aan Albert Heijn. Ook andere grote supermarktketens namen vlees van het 90 jaar oude bedrijf af, dat is ontstaan in Bussum. Enkele jaren geleden opende het bedrijf nog een gloednieuw pand in Almere.
Vervoer
Het bedrijf deed via Deen-Hobu Logistiek, dat ook failliet is verklaard, zelf de transportactiviteiten. Dat gebeurde vanuit Voorhout en Bussum. De chauffeurs vervoerden het vlees en de vleeswaren naar onder andere supermarkten. Ook de onderdelen 'Panklaar', 'Beheer' en 'Convenience' zijn failliet verklaard.
De reden van het faillissement is nog niet bekend gemaakt, evenmin hoeveel mensen hun werk kwijt raken.
Bron: Distrifood





