Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bultschnitzel van een kilo

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
18 februari 2011 14:42 uur

DEURNINGEN - Het wegrestaurant Frans op den Bult in het Twentse Deurningen heeft een bijzondere maaltijd geïntroduceerd voor truckers. Het gaat om de bultschnitzel, een enorme schnitzel van 50 bij 30 centimeter groot en een kilo zwaar.

De bultschnitzel wordt door een leverancier speciaal gemaakt voor het truckerscafé. De enorme lap wordt geserveerd op een vleesschaal, omdat er geen geschikte borden beschikbaar zijn. Wie de bultschnitzel bestelt, kan meedoen aan een wedstrijd. Want wie de vleeslap binnen dertig minuten op heeft, krijgt 7,50 euro retour. De bultschitzel staat voor 20 euro op de kaart. De snelste eter van de maand krijgt bovendien een waardebon van 15 euro. De snelste eter van het jaar krijgt een lcd-tv.

Eigenaresse Irma Hellegers van Frans op den Bult bedacht de bultschnitzel omdat ze merkte dat de ‘gewone schnitzel’ van 600 gram een van de hardlopers was op de menukaart. ‘Die gingen er in als zoete broodjes’, laat Hellegers weten in De Telegraaf.


 

Bron: Misset Horeca/Telegraaf

3 Reacties

Lijkt me wel wat voor jou. haha
Jij @ 18-02-2011 18:31 uur
Ga je voor de korting???

JW
Lex @ 21-02-2011 17:37 uur
we komen eraan)
thijs @ 04-03-2011 18:03 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl