Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bitterbal van Wagyu-vlees op de markt

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
12 november 2010 13:55 uur
Bitterbal van Wagyu-vlees op de markt

PURMEREND – Boerderij DeDrieMorgen brengt een bitterbal van Wagyu-vlees op de Nederlandse markt.

De bitterballen worden gemaakt van het exclusieve Wagyu-vlees dat afkomstig is van de kudde zwarte Wagyu-koeien van DeDrieMorgen. Naast bitterballen worden er ook kroketten van Wagyu op de markt gebracht. Gerben Vermaning van DeDrieMorgen is verantwoordelijk voor de verkoop van het Wagyu-vlees dat afkomstig is van de boerderij uit Noord-Holland. ‘Het unieke aan onze koeien is dat ze 100% raszuiver zijn’ aldus Gerben.

Horeca

Vermaning wil graag een zo uitgebreid mogelijk assortiment producten van Wagyu bieden voor de Nederlandse en Belgische horeca. Ook uit Engeland is er al interesse getoond voor de bitterballen van Wagyu. Binnenkort volgen er nog meer nieuwe producten van dit exclusieve runderras.

Wagyu betekent rundvlees. 'Wa' is levend rund en 'gyu' vlees. Wagyu is bekend omdat het een hoge marmering heeft. De smaak van het vlees draagt het predikaat puur en verfijnd. De raszuivere zwarte Wagyu-koeien grazen vrij op de veenweidegrond in het natuurgebied Wormer- en Jisperveld bij Purmerend.

Lees ook:
Wagyu-rund met uitsterven bedreigd (27 mei 2010)
Wagyu-vlees zoekt weg naar retail (30 september 2009)
Nice to Meat wil betere bescherming Wagyu (5 februari 2009)
Asda wil Wagyu betaalbaar maken (11 februari 2008)

Kijk in ons nieuwsarchief voor:
Meer berichten over Wagyu

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl