Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Biefstuk in 'armen-pakket’ Carrefour

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
07 april 2011 13:40 uur

PARIJS – De grote Franse supermarktketens gaan voortaan complete pakketten verkopen met basisvoeding tegen een betaalbare prijs.

Daarmee komen ze tegemoet aan de kritiek over de combinatie van stijgende prijzen van levensmiddelen en de dalende koopkracht bij gezinnen, meldt Distrifood. Bij Carrefour is vanaf vandaag een compleet pakket met biefstuk, varkensvlees, vis, verse groenten, fruit, brood en nog wat basisproducten te koop voor minder dan 19 euro. Ook andere Franse ketens bieden vanaf vandaag zo’n ‘panier des essentiels’.

De Franse grootdistributie gaat voortaan pakketten verkopen met basisvoeding voor een zachte prijs. Alleen de discounters doen niet mee. De bedoeling is om met het pakket armlastige gezinnen een goede basis te geven om gezonde en kwalitatief goede maaltijden te bereiden.


 

Bron: Distrifood

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Is er te weinig waardering voor vakmanschap ?"
Nee hoor, men is over het algemeen lovend
Ja, bij het SVO-congres is terecht een oproep gedaan om vakmanschap te promoten
  • 17-09-2012 Slavakto 2012
  • 23-09-2012 Intermeat 2012

Meer evenementen >

Foto van de maand

In Servië is op een vleesfestival een hamburger van 51 kilo gemaakt. De 51 kilo wegende hamburger is 1,5 meter breed en 2,5 centimeter dik. Het vleesfestival is zo populair dat er een week lang geen auto’s door een aantal straten rijden.

Heeft u zelf een bijzondere, opmerkelijke of mooie foto die met vlees, vleesconsumptie of vleesproductie te maken heeft? Stuur deze dan naar vleesmagazine@reedbusiness.nl. En zie uw foto terug als Foto van de Maand.

Twitter

De redactie van Vleesmagazine is al enige tijd actief op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche.
Word nu follower» 

Gratis nieuwsbrief

De gratis Vleesmagazine nieuwsbrief verschijnt iedere dinsdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche. Abonneren »

MeatTech is een platform van en voor technologen die werken in de vleesindustrie of bij toeleveranciers (ingrediënten, machines, verpakkingen) in deze sector.
ga naar www.meattech.nl